365 dni w roku

Mistrzyni Kamila

Profil:
  • Age: 20
  • Bust: 2
  • Height: 156
  • Weight: 48

Chcesz zanurzyć się w potoku zmysłowości i namiętności? Słodki uśmiech i niesamowita kobiecość? Ona nie każe ci dobrowolnie śledzić każdego ruchu jej ciała. Chcesz złapać jej uśmiech. Kamila jest pełna osobowości, wystarczy raz zanurzyć się w strumieniu jej ciepła, a będziesz chciał być w jej erotycznym świecie jeszcze nie raz. Zmysłowa i namiętna mistrzyni Kamila pomoże Ci doświadczyć wszystkich głębi erotycznego świata.

Programy: erotyk show, krolewski relaks, boginia miłości, ing-yang, 1000 pocałunków, Aqua show, mowa ciała, Kamasutra, słodka pani, privat, dotyk anioła, tajne pragnienie, władza i Gracja, rajska rozkosz, 50 odcieni, body-relaks

One thought on “Mistrzyni Kamila”

  1. Nie wiem jakich słów użyć żeby podziękować, żeby moja recenzja nie została zbanowana.W sobotę miałam urodziny i chłopaki zafundowali mi masaż erotyczny, byłam mile zaskoczona bo nigdy wcześniej nie byłam na takiej „imprezie”. Powiedzieć że mi się podobało to nic nie powiedzieć, po prostu mi się podobało, Kamila super mistrzyni, pod każdym względem, było relaksująco a zarazem bardzo erotycznie, nienachalna atmosfera pełnego relaksu nie pozostawi nikogo obojętnym. Na pewno będę tu teraz częściej przychodził, żeby odreagować stres po dniu w pracy i po prostu zabawić się w takim otoczeniu z taką dziewczyną:)