365 dni w roku

Regulamin dla gości salonu

Szanowni Państwo!

Działalność naszego salonu ma na celu zapewnienie gościom różnorodnych usług relaksacyjno-rekreacyjnych. Rozumiemy całą złożoność i intensywność współczesnego życia, szybki rytm wielkiego miasta, który nie pozwala na pełny wypoczynek i możliwość zrobienia przerwy. Nasz Salon ma przyjemność zapewnić taki wypoczynek swoim gościom. Pracujemy w celu poprawy kondycji fizycznej i emocjonalnej naszych gości. Zapewniamy naszym gościom indywidualne podejście.

Pozycjonujemy się jako salonu zajmujący się działalnością sportowo-rekreacyjną oraz świadczeniem usług osobistych. Nie świadczymy usług medycznych. Stosowanie elementów masażu w niektórych programach relaksacyjnych nie jest masażem leczniczym.

Nasze usługi oparte są na wiedzy o subtelnych praktykach Wschodu i osiągnięciach kultury Zachodu. Praktykujemy te techniki od ponad 10 lat.

W celu odprężenia i zrelaksowania gości stosujemy różne technologie. Zaproponujemy Ci szeroką gamę scenariuszy relaksu.

Zachęcamy do udziału w ceremonii parzenia herbaty w naszym salonie, organizowanej w najlepszych tradycjach orientalnych. Komfort psychiczny, pozytywne nastawienie i odprężenie można osiągnąć podczas rozmowy przy filiżance herbaty w towarzystwie życzliwego pracownika salonu. Dajemy też możliwość pozostania w ciszy, jeżeli gość salonu tego potrzebuje.

Zwracamy Twoją uwagę

Nasz salon nie zajmuje się świadczeniem komercyjnych usług seksualnych. Wszystkie usługi podporządkowane są ogólnej koncepcji naszego salonu – zapewnienie komfortu, wypoczynku i relaksu gościom przy użyciu specjalnych technik, które nie są sprzeczne z normami kultury społecznej. Dbamy o zdrowie moralne naszych obywateli. Osoby niepełnoletnie nie mogą odwiedzać naszego salonu. Niedopuszczalne jest składanie pracownikom salonu propozycji odbycia stosunku płciowego w jakiejkolwiek formie. Wszelkie działania sprzeczne z Regulaminem odwiedzania salonu mogą stanowić podstawę do zakończenia programu relaksacyjnego i całkowitej odmowy świadczenia usług. Prosimy o uważne zapoznanie się z zasadami Regulaminu odwiedzania salonu, zapobieganie sytuacjom konfliktowym i naruszeniom norm etycznych na terenie salonu, które obrażają honor i godność pracowników.

Salon posiada „Książkę skarg i wniosków”, którą Administrator wydaje gościowi na jego prośbę.

Nieustannie pracujemy nad tym, aby oferować odwiedzającym nowe programy, ciągle podnosimy jakość świadczonych usług, pracownicy salonu odbywają szkolenia u najlepszych specjalistów, posiadających odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje. Poszczególne elementy erotyki stosowane w niektórych programach przez pracowników salonu mają na celu wyłącznie zaspokojenie kulturowych i estetycznych potrzeb gości salonu.

Zasady odwiedzania salonu „Randevu”

  1. Osoby pod wpływem używek nie są gośćmi salonu;
  2. Pracownicy nie świadczą usług seksualnych!!!
  3. Pracownik nie świadczy usług masażu leczniczego;
  4. W przypadku zwiększenia długości programu powyżej 5 minut, gość jest zobowiązany do zapłaty za dodatkowy czas (5 zł/min);
  5. Zabrania się wnoszenia do gabinetu sprzętu video i foto;
  6. Zabrania się wnoszenia do gabinetu zabawek i gadżetów erotycnych;
  7. Pracownik ma prawo przerwać program relaksacyjny w przypadku:

– Fizycznej skłonności do seksu;

– Działań penetrujących w okolicy pachwiny i bikini.

UWAGA

W przypadku naruszenia zasad pieniądze za usługi nie zostaną zwrócone!

Bezwarunkowe przestrzeganie regulaminu sprawia, że wizyta w naszym salonie jest wygodna i bezpieczna dla naszych gości!

Liczymy na Twoje zrozumienie!