365 dni w roku

Masaż antycellulitowy

Masaż antycellulitowy

Manualny (klasyczny, ręczny) masaż antycellulitowy jest najbardziej dostępną i efektywną metodą, która pomaga pozbyć się efektu „pomarańczowej skórki”. Masaż jest robiony tylko na częściach ciała, gdzie pojawił się cellulit.

Masaż ręczny, dzięki specjalnym mechanicznym technikom, rozgrzewa tkankę, zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej, daje wyraźny efekt drenażu limfatycznego. 

Żeby zwiększyć efekt masażu stosujemy: specjalny krem do masażu, aromatyczne olejki, lecznicze maści i inne kosmetyki antycellulitowe, które dodatkowo stymulują procesy metaboliczne.

*możliwe są przeciwwskazania

Czas trwania programu: 60 minut
Koszt programu: 240 zł

Rezerwacja na program po przedpłatę

 

1 thoughts on “Masaż antycellulitowy”

  1. Wiele słyszałam o tym salonie, ale jakoś nie mogłam się zebrać, żeby tu przyjść. I tak się stało. Otóż zanim tu przyszłam zapoznałam się z usługami i wstępnie wybrałam dziewczynę. Wybór dziewczyn był duży i wszystkie dziewczyny były piękne. Jak było napisane na stronie, że bez gry wstępnej i czczej gadaniny to się zacznie i tak się zaczęło. Wybrałem Olgę i myślę, że dokonałem właściwego wyboru. Ma najdelikatniejsze dłonie, miękkie, wręcz aksamitne. Jej ruchy są dopracowane, profesjonalne. Myślę, że ten masaż można porównać do lotu w kosmos. Byłam w kosmosie i dostałam niezapomniane wrażenia i całkowite odprężenie ciała. Całe moje napięcie zostało rozładowane dzięki umiejętnym ruchom Olyi. To tyle na temat zabiegu, że tak powiem. I oczywiście sam salon zrobił na mnie wrażenie. Gdy tylko przekroczyłam próg, zrozumiałam, że to prawdziwy salon masażu erotycznego. To jest prawdziwy salon masażu erotycznego. Nawet przeszedł mnie mały dreszcz od tego wnętrza i atmosfery. Podsumowując, zadowolony ze wszystkiego.