365 dni w roku

O firmie

Salon SpaRandevu

 Salon SpaRandevu

SpaRandevu to gabinet masażu erotycznego w Gdańsku. Z nami możesz całkowicie odpocząć i oddać się przyjemności. Oferujemy wypoczynek w towarzystwie najlepszych mistrzyni masażu, które pomogą zrealizować najśmielsze fantazje.

Oferujemy kilkadziesiąt programów, które są dopasowene do Twoich życzeń i pomysłów. Szczegóły możesz sprawdzić na stronie Programy. Z kolei na stronie Mistrzynie możesz zobaczyć prawdziwe zdjęcia naszych masażystek.

W zależności od wybranego programu dziewczyna może być topless lub całkowicie naga. Tylko Ty wybierasz program i części ciała, które Cię dotkną. Dla par, które chcą spróbować czegoś nowego w swoim związku, również przygotowaliśmy kilka programów.

 Anonimowość gwarantowana

Wiemy, że  większość naszych klientów chce mieć całkowitą dyskretność. Dlatego gwarantujemy każdemu anonimowość. Nasz budynek wygląda absolutnie normalnie i niewiele osób zrozumie, dokąd zmierzasz.

Wszyscy nasi pracownicy są po specjalistycznym szkolenie zawodowe. Nie interesuje ich to, kim jesteś ani co robisz. Nie będą Ciebie wypytywać, jeżeli sam nie masz ochoty na rozmowę. Żadne Twoje dane nie wykraczają poza próg naszego salonu.

Wszyscy nasi pracownicy posiadają aktualne badania lekarskie.

Zalety naszego salonu

  • Wygodna lokalizacja;
  • Parking strzeżony;
  • Różnorodna oferta, składająca się się z kilkudziesięciu programów masażu;
  • Wykwalifikowani i profesjonalni pracownicy.

Dbamy o odpoczynek naszych klientów. Dlatego wszystkie sale masażu zostały zbudowane w taki sposób, abyś jak najbardziej się zrelaksował bez żadnych przeszkód. Nasze dziewczyny dokładnie wiedzą, czego chcesz i mogą Ci w tym pomóc.

Najważniejsze jest przestrzeganie naszego Regulaminu, wtedy możesz cieszyć się odpoczynkiem w towarzystwie pięknych dziewczyn, które sam wybierzesz. Dziewczyny nie znają słowa „kompleksy” i są gotowe pomóc Ci osiągnąć maksymalną przyjemność z zabiegów.