365 dni w roku

Masaże

Masaż tantryczny-to najpełniej odzwierciedla idee masażu jako sposobu przekazywania energii. Yin i Yang, męski i żeński, są ze sobą ściśle powiązane, tworząc jedno pole energetyczne i materialne. Masaż tantryczny jest idealny do ćwiczeń między dwoma partnerami seksualnymi. Zwiększy wrażliwość, zapewni potężne odprężenie i przeniesie związek na nowy poziom intymności.

Korzyści z masażu tantrycznego

Ta metoda masażu pomaga parom odświeżyć zmysły i odczucia. Ponadto w rezultacie można znacznie poprawić zdrowie seksualne. W twoim życiu pojawi się źródło niewyczerpanej energii, która będzie miała znaczący wpływ na samopoczucie:

 • wpływ na wrażliwe punkty w całym ciele aktywuje naturalne siły organizmu i pozwala pozbyć się wielu chorób;
 • poprawia się krążenie krwi w organizmie;
 • relaks w trakcie sesji ustępuje miejsca spokoju po;
 • zanika napięcie i efekt "zatkanych" mięśni.

Poczujesz trwały efekt przeciwstarzeniowy, który będzie trwał długo po sesji. Oczywiście, aby uzyskać wrażliwy wynik, jedna sesja nie wystarczy. A ty sam będziesz chciał znów być w rękach naszego mistrza.

Masaż tantryczny: dwa ciała, jedna energia

Zwracając się do Tantry, można upewnić się, że człowiek jest przepływem energii. W relacjach międzyludzkich lub podczas sesji masażu tantrycznego ważne jest osiągnięcie harmonii energetycznej z partnerem lub masażystą. W takim przypadku obieg energii będzie przebiegał bez zakłóceń i przeszkód. A jeśli nie będzie blokad przepływów energii, nie będzie chorób. Dlatego masaż tantryczny powinien być postrzegany nie jako gra wstępna, ale jako całkowicie niezależny akt, podczas którego opracowywane są bloki mięśniowe i energetyczne.

Nawet zwykły uścisk może być jedną z metod przekazywania energii. Tantryczny masaż erotyczny będzie w stanie faktycznie zmaterializować te strumienie. Poczujesz, jak krążą w palcach dłoni i stóp. Całe ciało stanie się dużą strefą erogenną. Wzrośnie wrażliwość. Pojawi się wyraźny obraz tego, czego pragniesz.

Ważnym elementem nauki tantrycznej jest oddychanie. Praca nad nim wyrównuje stan psychiczny, wdechy i wydechy stają się bardziej mierzone. Uważa się, że przy takim rytmie zwiększa się stężenie energii życiowej w ciele.

Tantryczna gra miłosna

Cechą masażu tantrycznego jest jego wzajemność. Konieczne jest przynajmniej wskazanie partnerowi, z którymi strefami kontakt jest bardziej przyjemny. Wskazane jest również przestrzeganie prostych zasad:

 • masaż odbywa się bez ubrania;
 • należy unikać mówienia i wypowiadania jakichkolwiek dźwięków. Może to zawieść oddech i zakłócić harmonijną więź między partnerami;
 • musisz wybrać zapachy, które przyczynią się do metabolizmu energetycznego;
 • szczególną uwagę zwraca się na stopy, uszy, klatkę piersiową i narządy płciowe.

Dotyk obejmuje całe ciało, łagodząc zmęczenie i łącząc przepływy energii. Ruchy powinny być spokojne i relaksujące. Z reguły masaż tantryczny zajmuje dużo czasu. Nie tylko dlatego, że jest przyjemny i nie ma ochoty kończyć żadnego z partnerów. Często w tym procesie traci się poczucie czasu, wszystko dzieje się na innym poziomie niż zwykła intymność w łóżku.

Trochę o technice masażu tantrycznego

Standardowa pozycja do rozpoczęcia masażu: jeden z partnerów leży na brzuchu, drugi jest umieszczony obok lub na górze. Najważniejsze jest, aby wybrać wygodną pozycję, która pozwoli Ci masować i dobrze się bawić. Podczas masażu można się poruszać, ale zawsze należy uważać na płynność ruchów i wzajemny komfort. Następnie przybliżona kolejność jest następująca:

 • ugniatanie pleców i naramienników;
 • następnie przejdź do masażu dłoni i dłoni;
 • następnie przechodzą do centrum energii seksualnej – dolnej części pleców, kości krzyżowej;
 • następnie masowane są pośladki, nogi i stopy;
 • na zakończenie-Klatka piersiowa, brzuch, Strefa Yoni i lingam.

Technika dotyku może być zupełnie inna. Od całowania po klepanie i głaskanie po szczypanie: wszystko zależy od konkretnych partnerów. Głównym celem masażu tantrycznego nie jest pobudzenie, ale poznanie i relaks na poziomie energetycznym i fizycznym.

W salonie Randevu w Gdańsku przed każdym masażem odbywa się komunikacja mistrza i klienta. Pozwala to dostroić się do siebie nawzajem i uzyskać maksymalny efekt kontaktu. Wybierz czas i zapisz się na masaż tantryczny w spa Randevu. Możesz to zrobić telefonicznie lub za pomocą formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej. Dbamy o to, aby było Ci wygodnie. Przyjdź na Masaż, spodoba ci się.