365 dni w roku

Twarda manualna technika

Twarda manualna technika

Ten masaż różni się od zwykłego działaniem nie tylko na mięśnie, ale też kręgi, krążki międzykręgowe, kości i stawy.

Zadania terapii manualnej

Leczenie manualne kręgosłupa ma przede wszystkim na celu naprawę mięśni i złagodzenie bólu. Taka terapia zwiększa ruchliwość stawów i tkanek miękkich, zapewnia zapobieganie starzeniu się organizmu poprzez zwiększenie zakresu ruchu. W rezultacie gorset mięśniowy jest wzmocniony, poprawia się postawa, deformacje kręgosłupa są eliminowane lub zmniejszane.

Terapia manualna przywraca mózgowy przepływ krwi i eliminuje bóle głowy i omdlenia. Po usunięciu napięcia mięśniowego z kręgosłupa przywrócony zostaje prawidłowy dopływ krwi. Pozwala to wyeliminować przepukliny i objawy osteochondrozy. Po przywróceniu osobie prawidłowej postawy narządy wewnętrzne „stają na swoim miejscu”, co poprawia ogólny stan i pozwala leczyć szereg chorób związanych z kompresją.

Wskazania do terapii manualnej

Są to wszelkie objawy osteochondrozy, bólu pleców, bólu mięśni i kości, dyskomfortu w okolicy kołnierza, w każdym odcinku kręgosłupa, bólu po urazach. 

Terapia manualna jest wskazana w siedzącym trybie życia w celu zapobiegania poważnym zaburzeniom i skrzywieniu kręgosłupa.

Czas trwania programu: 60 minut
Koszt programu: 200 zł

Rezerwacja na program po przedpłatę

No reviews yet